APIE MUS: FARMERS CIRCLE

Ūkis ”Farmers Circle” įkurtas, siekiant visiems aplinkiniams sukurti galimybę vartoti geresnius, sveikesnius ir skanesnius maisto produktus, atkeliaujančius tiesiai iš ūkio ir gamtos.

 

2018 metų pavasarį mes įsigijome nuostabų 500 hektarų ūkį, nes supratome svarbų dalyką – restoranų versle nėra aiškios kokybiškų ūkio gėrybių tiekimo sistemos.  Taip ir gimė idėja patiems įsigyti ūkį, kuriame auginamas daržoves, vaisius ir kitus produktus tiekti į savo restoranus. Kelionė iš Vilniaus į ūkį „Farmers Circle“ automobiliu trunka apie valandą. Ši lokacija buvo pasirinkta neatsitiktinai – mums svarbu kasdienėje savo veikloje kuo labiau išvengti neigiamos įtakos ir taršos aplinkai.

 

Filosofija, kuria remiamės kurdami ūkį, neapsiriboja tik organiškumu. Tikime, jog tvarumas yra lygus atsakomybei visiems mūsų daromiems veiksmams. Mes veikiame kartu su gamta, o ne prieš ją.

Ūkyje sodindami pirmąsias daržoves pasirinkome tokią vietą, kuri nebuvo paliesta žmogaus beveik 14 metų - čia ganėsi tik arkliai. Šiuo metu ūkyje gyvena daugiau nei 150 Angus jaučių, vištos taip pat įsikūrė ir taip pradedame kelionę link savipakankamumo. Kasdien mes žingsniu arčiau savo svajonės.

 

Ūkis bus atviras visiems norintiems atvykti pasižvalgyti ar išmokti kažko naujo apie ūkininkavimą, o kas gali geriau įrodyti mūsų veiklos skaidrumą nei pačių svečių tiesiogiai įvertinta ir patvirtinta produkto kokybė?

 

Ateityje tikimės suburti ūkininkų bendruomenę, veikiančią po vienu „skėčiu“, kuri taikliai pasiektų tikslinį rinkos segmentą ir sukurtų stiprią veiklos koncepciją.

All rights reserved UAB "Nordic Food Republic" ©2019